მზის სათვალე – FENDI ZH2257
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 146 mm | |
| 51 mm | |
| 46 mm | |
| 23 mm | |
| 146 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | გარდამავალი |
| ლინზის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | XL |
| სათვალის ფერი | მრავალფერი |
| სათვალის მოდელი | C3 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
fendi-zh2257-c3
კატეგორია: მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: FENDI
