მზის სათვალე – GUCCI 0224
68,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
GUCCI - კომპლექტაცია
GUCCI
| 147 mm | |
| 57 mm | |
| 34 mm | |
| 21 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | ლურჯი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | XL |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | კატის თვალი |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
gucci-0224-v1
კატეგორია: მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: GUCCI
