ოპტიკური სათვალე – GUCCI 6115 C1
150,00 ₾ Original price was: 150,00 ₾.96,00 ₾Current price is: 96,00 ₾.
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
GUCCI - კომპლექტაცია
GUCCI
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 143 mm | |
| 48 mm | |
| 38 mm | |
| 21 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | შავი / ოქროსფერი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
gucci-6115-c1
კატეგორია: ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ქალის სათვალე, ქალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: GUCCI
