ღამის ხედვის სათვალე GRAFFITO GR3159 C3
50,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 136 mm | |
| 56 mm | |
| 43 mm | |
| 17 mm | |
| 136 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | ყვითელი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C3 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
graffito-gr3159-c3
კატეგორია: ღამის ხედვის სათვალეები
ჭდე: ghamis khedvis satvaleebi, GRAFFITO GR3159, night vision goggles, ღამის ხედვის სათვალეები
Brand: GRAFFITO
