MIEN 7293D
50,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 141 mm | |
| 56 mm | |
| 56 mm | |
| 15 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C7 |
| სათვალის სტილი | ავიატორი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
mien-7293d-c7
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: MIEN 7293D, optical glasses, optikuri satvale, ოპტიკური სათვალე
Brand: MIEN
