ოპტიკური სათვალე TONNY HILL TH4337 C1
73,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 133 mm | |
| 52 mm | |
| 46 mm | |
| 19 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | S |
| სათვალის ფერი | მწვანე / ოქროსფერი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
tonny-hill-th4337-c1
კატეგორია: ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალის ჩარჩო, ქალის სათვალე, ქალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: TONNY HILL
