ნომრიანი სათვალე – 2067 Matt Black
30,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 136 mm | |
| 53 mm | |
| 36 mm | |
| 17 mm | |
| 142 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | Matt Black |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
| სათვალის ნომერი | +1.00, +1.50, +2.00, +2.25, +3.25, +3.50, +4.00 |
არტიკული:
2067-matt-black
კატეგორია: კაცის ნომრიანი სათვალეები, ნომრიანი სათვალეები
ჭდე: კითხვის სათვალე, მამაკაცის სათვალე, მზა სათვალე, ნომრიანი სათვალე
Brand: NO BRAND
