მზის სათვალე – RAY-BAN RB9116
78,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
RAY-BAN - კომპლექტაცია
RAY-BAN
RAY-BAN - კომპლექტაცია
RAY-BAN
RAY-BAN - კომპლექტაცია
RAY-BAN
| 140 mm | |
| 58 mm | |
| 44 mm | |
| 17 mm | |
| 138 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | მინერალური ლინზა |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | შავი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
ray-ban-rb9116-v1
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის მზის სათვალე, მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე
Brand: RAY-BAN
