მზის სათვალე – CARTIER 130C V1
80,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
CARTIER - კომპლექტაცია
CARTIER
| 141 mm | |
| 57 mm | |
| 49 mm | |
| 15 mm | |
| 142 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | მინერალური ლინზა |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | ავიატორი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
cartier-130c-v1
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის მზის სათვალე, მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე
Brand: CARTIER
