მზის სათვალე – PRADA ZH2414
70,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
PRADA - კომპლექტაცია
PRADA
PRADA - კომპლექტაცია
PRADA
| 145 mm | |
| 53 mm | |
| 38 mm | |
| 20 mm | |
| 144 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | გარდამავალი |
| ლინზის ფერი | იასამნისფერი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | ნაცრისფერი |
| სათვალის მოდელი | C3 |
| სათვალის სტილი | კატის თვალი |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
prada-zh2414-c3
კატეგორია: მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: PRADA
