ოპტიკური სათვალე – TONNY HILL TH3454 C2 Matt
84,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 136 mm | |
| 55 mm | |
| 37 mm | |
| 17 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | ნახევარი რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | ლურჯი |
| სათვალის მოდელი | C2 |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
tonny-hill-th3454-c2
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის სათვალე, მამაკაცის ჩარჩო, ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: TONNY HILL
