ნომრიანი სათვალე – 25033 C4
45,00 ₾
| სათვალის ნომერი | +1.00 |
|---|
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 140 mm | |
| 53 mm | |
| 33 mm | |
| 18 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი / ოქროსფერი |
| სათვალის მოდელი | C4 |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
no-brand-25033-c4
კატეგორია: კაცის ნომრიანი სათვალეები, ნომრიანი სათვალეები
ჭდე: კითხვის სათვალე, მამაკაცის სათვალე, მზა სათვალე, მხედველოდბის სათვალე, ნომრიანი სათვალე
Brand: NO BRAND
