DAVID BECKHAM UM1886
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 142 mm | |
| 47 mm | |
| 42 mm | |
| 25 mm | |
| 143 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | მწვანე |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის მოდელი | C6 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | აცეტატი |
არტიკული:
david-beckham-um1886-c6
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: DAVID BECKHAM UM1886, mzis satvale, sun glasses, მზის სათვალე
Brand: DAVID BECKHAM
