ოპტიკური სათვალე – MOSCOT JX-010 C4
90,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
MOSCOT - კომპლექტაცია
MOSCOT
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 140 mm | |
| 40 mm | |
| 35 mm | |
| 23 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | კრისტალური |
| სათვალის მოდელი | C4 |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | აცეტატი |
არტიკული:
moscot-jx-010-c4
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის სათვალე, მამაკაცის ჩარჩო, ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ქალის სათვალე, ქალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: MOSCOT
