ნომრიანი სათვალე – RA068 C1
30,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 137 mm | |
| 53 mm | |
| 28 mm | |
| 18 mm | |
| 138 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | ნაცრისფერი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
| სათვალის ნომერი | +1.50, +1.75, +2.00, +2.50, +2.75, +3.00, +3.50 |
არტიკული:
no-brand-ra068-c1
კატეგორია: კაცის ნომრიანი სათვალეები, ნომრიანი სათვალეები
ჭდე: კითხვის სათვალე, მამაკაცის სათვალე, მზა სათვალე, ნომრიანი სათვალე
Brand: NO BRAND
