ZIGZAG FC017 C1
118,00 ₾ Original price was: 118,00 ₾.98,00 ₾Current price is: 98,00 ₾.
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 144 mm | |
| 58 mm | |
| 43 mm | |
| 17 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | შავი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | ავიატორი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
zigzag-fc017-c1
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის მზის სათვალე, მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე
Brand: ZIGZAG
