GREY JACK 1008
60,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
კომპლექტაცია
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 139 mm | |
| 48 mm | |
| 42 mm | |
| 18 mm | |
| 138 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | ყვითელი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C6 |
| სათვალის სტილი | ავიატორი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
grey-jack-1008-c6
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: GREY JACK 1008, mzis satvale, sun glasses, მზის სათვალე
Brand: GREY JACK
