ZIGZAG AS8839 C1
119,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 142 mm | |
| 47 mm | |
| 44 mm | |
| 25 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | გარდამავალი |
| ლინზის ფერი | შავი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | აცეტატი |
არტიკული:
zigzag-as8839-c1
კატეგორია: მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: ZIGZAG
