ნომრიანი სათვალე 2068 Matt Green
30,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 126 mm | |
| 43 mm | |
| 39 mm | |
| 14 mm | |
| 137 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | XS |
| სათვალის ფერი | მწვანე |
| სათვალის მოდელი | Matt Green |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
| სათვალის ნომერი | +1.50, +2.00 |
არტიკული:
2068-matt-green
კატეგორია: კაცის ნომრიანი სათვალეები, ნომრიანი სათვალეები, ქალის ნომრიანი სათვალეები
ჭდე: კითხვის სათვალე, მამაკაცის სათვალე, მზა სათვალე, ნომრიანი სათვალე, ქალის სათვალე
Brand: NO BRAND
