მზის სათვალე – CARTIER P06463
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
CARTIER - კომპლექტაცია
CARTIER
| 143 mm | |
| 54 mm | |
| 41 mm | |
| 17 mm | |
| 144 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | გარდამავალი |
| ლინზის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | ვერცხლისფერი |
| სათვალის მოდელი | V4 |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
cartier-p06463-col-04p
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის მზის სათვალე, მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: CARTIER
