CHANEL 2994S
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 142 mm | |
| 61 mm | |
| 55 mm | |
| 15 mm | |
| 150 mm |
| სქესი | ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | გარდამავალი |
| ლინზის ფერი | ლურჯი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | მრავალფერი |
| სათვალის მოდელი | COL05 |
| სათვალის სტილი | პეპელა |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
chanel-2994s-col05
კატეგორია: მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: CHANEL 2994S, mzis satvale, sun glasses, მზის სათვალე
Brand: CHANEL
