კლიპ-ონ სათვალე – EASY CLIP’S EC048 C1
70,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 140 mm | |
| 53 mm | |
| 43 mm | |
| 18 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი |
| სათვალის მოდელი | C1 |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
easy-clips-ec048-c1
კატეგორია: კაცის კლიპ-ონ სათვალეები, კლიპ-ონ სათვალეები, ქალის კლიპ-ონ სათვალეები
ჭდე: კლიპ-ონ სათვალე, მამაკაცის სათვალე, მამაკაცის ჩარჩო, მზის სათვალე, ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ქალის სათვალე, ქალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: EASY CLIP'S
