ოპტიკური სათვალე – LACOSTE L277 301 Matt
90,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 145 mm | |
| 55 mm | |
| 38 mm | |
| 16 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | მწვანე |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | მართკუთხა |
| სათვალის მასალა | პლასტმასი |
არტიკული:
lacoste-l277-301
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის სათვალე, მამაკაცის ჩარჩო, ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: LACOSTE
