LACOSTE P-297
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 141 mm | |
| 54 mm | |
| 44 mm | |
| 18 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | შავი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | L |
| სათვალის ფერი | შავი / ვერცხლისფერი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
lacoste-p-297-v1
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: LACOSTE P-297, mzis satvale, sun glasses, მზის სათვალე
Brand: LACOSTE
