მზის სათვალე – MOSCOT 58868 C5
80,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
MOSCOT - კომპლექტაცია
MOSCOT
| 138 mm | |
| 47 mm | |
| 41 mm | |
| 20 mm | |
| 150 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | პოლარიზებული |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | შავი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | კრისტალური |
| სათვალის მოდელი | C5 |
| სათვალის სტილი | მრგვალი |
| სათვალის მასალა | აცეტატი |
არტიკული:
moscot-58868-c5
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები, ქალის მზის სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის მზის სათვალე, მზის სათვალე, მზის სათვალეები, მზისგან დაცვა, სათვალე, ქალის მზის სათვალე
Brand: MOSCOT
