TOM FORD TF5302
150,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 140 mm | |
| 56 mm | |
| 43 mm | |
| 14 mm | |
| 140 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | შავი / ოქროსფერი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | ბროულაინი |
| სათვალის მასალა | აცეტატი, მეტალი |
არტიკული:
tom-ford-tf5302-v1
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: optical glasses, optikuri satvale, TOM FORD TF5302, ოპტიკური სათვალე
Brand: TOM FORD
