ოპტიკური სათვალე – PRADA PR10 4D
180,00 ₾ Original price was: 180,00 ₾.112,00 ₾Current price is: 112,00 ₾.
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
სათვალის კომპლექტაცია
PRADA - კომპლექტაცია
PRADA
PRADA - კომპლექტაცია
PRADA
შექმენი შენი უნიკალური სათვალე
ჩვენი სათვალის ლინზების დახმარებით
სათვალის ლინზა: თეთრი
15,00 ₾| 138 mm | |
| 51 mm | |
| 41 mm | |
| 17 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი, ქალი |
|---|---|
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | M |
| სათვალის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის მოდელი | 4D |
| სათვალის სტილი | კვადრატული |
| სათვალის მასალა | აცეტატი |
არტიკული:
prada-pr10-4d
კატეგორია: კაცის ოპტიკური სათვალეები, ოპტიკური სათვალეები, ქალის ოპტიკური სათვალეები
ჭდე: მამაკაცის სათვალე, მამაკაცის ჩარჩო, ოპტიკური სათვალე, ოპტიკური ჩარჩო, სათვალე, სათვალის ჩარჩო, ქალის სათვალე, ქალის ჩარჩო, ჩარჩო ლინზებისთვის
Brand: PRADA
