Ray-Ban 3560
35,00 ₾
შესაძენად მოგვწერეთ
გვეწვიეთ ფილიალში
სათვალის ზომები
| ზომა: | მთლიანი ჩარჩოს სიგანე (mm) |
| XS | 125 mm – 130 mm |
| S | 131 mm – 135 mm |
| M | 136 mm – 140 mm |
| L | 141 mm – 145 mm |
| XL | 146 mm – 150 mm |
| XXL | 151 mm + |
| 150 mm | |
| 60 mm | |
| 45 mm | |
| 17 mm | |
| 145 mm |
| სქესი | კაცი |
|---|---|
| სათვალის ლინზა | მინერალური ლინზა |
| ლინზის ტიპი | კლასიკური |
| ლინზის ფერი | ყავისფერი |
| სათვალის ტიპი | სრული რგოლი |
| სათვალის ზომა | XL |
| სათვალის ფერი | ოქროსფერი |
| სათვალის მოდელი | V1 |
| სათვალის სტილი | ავიატორი |
| სათვალის მასალა | მეტალი |
არტიკული:
ray-ban-3560-v1
კატეგორია: კაცის მზის სათვალეები, მზის სათვალეები
ჭდე: mzis satvale, Ray-Ban 3560, sun glasses, მზის სათვალე
Brand: RAY-BAN
